wz

adresa: petr trefný, j. kolářové 12, 370 11 české budějovice telefon: 603 281 546, e-mail: trefnypetr@centrum.cz

Kompletní zateplení budov

Kompletní zateplení fasád kontaktními i bezkontaktními systémy (Baumit, Cemix a Stomix, Terranova) rodinných domů. Dále pak zateplování střech, podkroví, podlah a stropů.


Rekonstrukce bytových jader

Demontáž stávajícího bytového jázdra, montáž (výstavba) včetně vodoinstalace, elektroinstalace s revizí, dlažeb, obkladů, izolací a sanitárního zařízení. Samozřejmostí je i likvidace odpadu a úklid.


Sádrokartonové systémy

Montáž sádrokartonu, Ppůdní vestavby, minerální a akustické příčky a podhledy, podlahy ze sádrokartonu sádrokartonové stropy včetně protihlukových izolací, nátěrů usazení zárubní apod.


Pokládka dlažeb a obkladů

Montáž vnitřních i venkovních dlažeb. Zámkových a terasových, obkladů do bytových jader, průmyslových budov, rodinných domů. Pokládka chodníků, příjezdových cest, podlah po pergoly apod. Terasy, zahrady, zpevnění ploch v okolí budov.


Rodinné domy na klíč

Ve spolupráci s našimi partnery Vám postavíme rodinný dům, nebo jinou stavbu včetně terénních úprav, plotů apod. Samozřejmostí jsou revize a kolaudace.


Autodoprava

Zajiˇšťujeme dopravu a složení materiálu hydraulickou rukou, odvoz stavební suti, přistavení malého i velkého kontaineru. Na objednání zprostředkujeme jeřáb, bagr a další stavební techniku.


Demoliční práce a terénní úpravy

Samozřejmostí jsou demoliční práce včetně likvidace suti. Dále pak terénní úpravy v okolí staveb.


Kompletní zateplení budov

© 2007 petr trefný • gunner design